Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jak zawsze należy podjąć decyzję gdzie przeżyć czas wolny. Wartą uwagi propozycją jest zaplanowanie urlopu na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.


Olsztyn
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukasz szerokich, piaszczystych plaż z licznymi bursztynami,połączenia cieków wodnych i morza; miejsc do uprawiania wakacyjnych sportów wodnych tj. żeglarstwo albo łowienia ryb idealnym regionem jest gmina Stegna.


To nie tylko wzorowo ukształtowany obszar, a także miejsce rozrywki oraz licznych reliktów przeszłości. Co roku mają miejsce znane koncerty organowe. Przyciągają one licznych miłośników muzyki.Dodatkową rozrywką jest kolej wąskotorowa. Bez wątpienia można powiedzieć, że każdy odkryje jakąś rozrywkę dla siebie.
http://www.ruszajwpolske.pl/miasta/stegna/noclegi/47,index.html
Author: Aleksandr Zykov
Source: http://www.flickr.com
Wymagający wczasowicze mają do wyboru nietuzinkową bazę noclegową. Mogą wybrać z apartamentów, pensjonatów, pól namiotowych albo agroturystyki. Jadąc do bursztynowej gminy nie należy się martwić o noclegi w Stegnie - ruszajwpolske.pl. Jest ich tak dużo, że niejeden odszuka coś dla bliskich. Kiedy jednak lubimy, aby nasze wymagania były zrealizowane w na maksa warto prędzej zapoznać się z proponowanymi standardami. W prasie bez problemu, szybko znajdziemy noclegi w Stegnie. Często są umieszczane fotografie lokalów do wynajęcia, co z pewnością ułatwi a jednocześnie przekona o właściwej rezerwacji. Pamiętajmy, że powinniśmy domówić warunki wynajmu. Częstokrotnie są do dyspozycji wczasowiczów teren na grilla. Nie mało gospodarstw posiada miejsce zabaw dla najmłodszych. Istotne czy jest parking. Mając na względzie coraz bardziej powszechne zamiłowanie do turystyki rowerowej część właścicieli zapewnia rower, albo w kosztach noclegu albo (sprawdź serwis) za dodatkową opłatą. Obowiązkowym dopełnieniem wypoczynku są dobre,tradycyjne dania. Gminę Mierzei Wiślanej określają apatyczne dania o wyjątkowym smaku z ugotowane z niespotykanych artykułów.
Biorąc pod uwagę wymienione zalety można bez obaw proponować i zwiedzać Stegnę.

Nagrania