Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Harcerstwo nie jest już tak popularne jak kiedyś, jednak ciągle wiele najmłodszych do niego należy. Dorośli, którzy często sami byli harcerzami, pragną zaszczepić dzieciom swoją pasję z czasów młodości


.


Jeśli nasze dziecko należy do ZHP i musimy zakupić rozmaite wyposażenie, to świetnym rozwiązaniem może być odwiedzenie składnicy harcerskiej. Znajdziemy tam wszystkie najpotrzebniejsze artykuły, między innymi: pas harcerski, umundurowanie, plecaki, nakrycia głowy czy sprzęt obozowy. Składnice harcerskie działają także w Internecie, aby je znaleźć starczy uruchomić przeglądarkę i wpisać właściwe słowa kluczowe. Z pewnością dostaniemy mnóstwo wartościowych rezultatów. Przez Internet nabędziemy także z łatwością pas harcerski czy mundur. Trzeba wspomnieć, że w składnicach często sprzedawane są produkty modelarskie oraz hobbistyczne. Tutaj więcej: http://wgl.pl/category/skladnica-harcerska-umundurowanie-pasy-harcerskie-zuchowe-i-wojskowe.
jazda
Author: GoToVan
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy wie, iż bardzo istotnym symbolem harcerstwa jest lilijka harcerska. Jest ona znana wśród skautów na całym globie i symbolizuje podążanie we właściwym kierunku. W sklepach internetowych bez problemu kupimy kolczyki oraz rozmaite pokrowce z tym znakiem. Umieszcza się go również na umundurowaniu albo na nakryciu głowy. Jeżeli zatem pragniemy, żeby na odzieży naszej pociechy znalazła się lilijka harcerska, to wystarczy udać się do składnicy albo kupić ją poprzez Net. Do zapoznania się: http://wgl.pl/lilijka-harcerska-zhp-druty.html.


.


Jeżeli nasze dziecko planuje wyjazd na obóz, to w składnicach z pewnością kupimy wszystkie najpotrzebniejsze artykuły. Warto nieco posiedzieć w sieci, być może znajdziemy jakąś atrakcyjną okazję.

Nagrania