Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Karpacz to bez wątpienia jeden z najśliczniejszych kurortów górskich naszego kraju. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

ruszajwpolske.pl - kwatery w Karpaczu
Author: arekz
Source: http://www.flickr.com
Ze względu na swoje bogate walory turystyczne Karpacz z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny pośród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest znakomitym miejscem do spędzenia wakacji zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy pragną spędzić tam wakacje 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Wypoczynek w Karpaczu to przede wszystkim zwiedzanie. Baza noclegowa Karpacza jest bardzo dobrze rozwinięta. Znajdziemy tutaj zarazem ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz oferuje mniej więcej jedenaście tysięcy miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów oferuje niedrogie noclegi na bardzo wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj: http://www.ruszajwpolske.pl/noclegi/karpacz/pensjonaty/c,2,4,1,index.html

Karpacz to raj dla wielbicieli narciarstwa. Przygotowano tu ponad dwadzieścia wyciągów. Przy większości z nich mieszczą się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje także sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, w związku, z czym są czynne do późnych godzin wieczornych. Dla znaczniej zaawansowanych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej atrakcyjny jak zimą. Pozwala na niezwykle czynne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na obszarze Karpacza znajduje się mnóstwo basenów i kortów tenisowych. W niezwykle prosty sposób możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz (sprawdź ofertę) na dwóch kółkach.

*** Pełną propozycję na wczasy dwa tysiące czternaście w Karpaczu można wyszukać w serwisie Ruszajwpolske.pl lub klikając na poniższe linki: - Karpacz noclegi - Karpacz domki letniskowe - Karpacz domki


Nagrania